Tel: 227510664 / 504082524 *zawsze otwarte
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

NIKON COOLSHOT Pro Stabilized Dalmierz laserowy Golf Dystrybucja PL

Dostępność: w magazynie dostawcy
Wysyłka w: 4 - 14 dni
Cena: 2 399,00 zł 2399.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Cechy produktu:
zasięg do 1090 m * redukcja drgań * czerwony wyświetlacz wewnętrzny * technologia LOCKED ON * technologia ID * funkcja HYPER READ * wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe
Zestaw zawiera:
dalmierz
Gwarancja:
2 lata
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: NIKON
Kod produktu: BKA144MA

Produkty powiązane

Opis

Nikon COOLSHOT Pro Stabilized

Dzięki dalmierzowi COOLSHOT PRO STABILIZED zyskujesz przewagę nad rywalami jeszcze przed startem.

Ten zaawansowany dalmierz laserowy do gry w golfa oferuje redukcję drgań znaną z modelu COOLSHOT 80 w jeszcze szczuplejszym korpusie. Czerwony wyświetlacz wewnętrzny OLED automatycznie reguluje jasność, zapewniając czytelny obraz w każdym świetle, natomiast w zakresie od 7,5 do 1090 m czas pomiaru dzięki funkcji HYPER READ wynosi 0,3 sekundy (w przybliżeniu). Technologia LOCKED ON szybko identyfikuje zachodzące na siebie obiekty, dając pewność dokładnego pomiaru odległości do chorągiewki, a technologia ID podaje odczyt dla uderzeń w terenie nachylonym.

Dalmierz COOLSHOT PRO STABILIZED oferuje niezawodność, dzięki której możesz w pełni wykorzystać swój potencjał.

STABILNY, SMUKŁY, LEKKI I ERGONOMICZNY

Dalmierz COOLSHOT PRO STABILIZED wykorzystuje możliwości opracowanego przez firmę Nikon systemu redukcji drgań – zastosowanego po raz pierwszy w modelu COOLSHOT 80 – który ogranicza drgania obrazu w okularze wywoływane poruszeniem dłoni o około 80%¹, wyróżniając się jednocześnie mniejszym i lżejszym korpusem. Celowanie dalmierzem laserowym przy mniejszych drganiach oznacza, że cel może zostać namierzony szybciej. Bardziej kompaktowe wymiary i ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że dalmierz jest jeszcze wygodniejszy w użytkowaniu. Dzięki solidnemu wykonaniu będzie zapewniał Ci przewagę we wszystkich trudnych momentach z uwagi na wodoszczelność i zabezpieczenie przed zaparowaniem.

WYRAŹNY ODCZYT W KAŻDYM ŚWIETLE

Nie trać ani chwili przez nieodpowiednie światło. Dzięki czerwonemu wyświetlaczowi wewnętrznemu nawet w słabym świetle będziesz w stanie z łatwością odczytać zmierzoną odległość. Funkcja automatycznej regulacji jasności precyzyjnie dostraja poziom jasności wyświetlacza w zależności od zastanego światła, dzięki czemu wystarczy szybki rzut oka, by odczytać precyzyjny pomiar odległości i przygotować się do uderzenia.

TECHNOLOGIA LOCKED ON TO GWARANCJA DOKŁADNEGO UDERZENIA

Za sprawą technologii LOCKED ON² zachodzące na siebie obiekty nie stanowią już problemu. Technologia ta pozwala wyświetlić odległość do najbliższego obiektu poprzez zastosowanie algorytmu priorytetu pierwszego planu. Jeśli chorągiewka widoczna jest na tle drzew, technologia LOCKED ON zapewnia prawidłową identyfikację celu i właściwy pomiar. Po namierzeniu najbliższego obiektu pojawi się zielone oznaczenie LOCKED ON, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Koniec ze zgadywankami – szybki i dokładny pomiar wysunie Cię na czoło stawki.

TECHNOLOGIA ID I WSKAŹNIK POMIARU ODLEGŁOŚCI RZECZYWISTEJ

Podczas gry na polach ze wzniesieniami technologia ID oblicza nachylenie w górę/nachylenie w dół, prezentując odległość z uwzględnieniem pochyłości terenu, dzięki czemu gracz wie, jak daleko należy uderzyć piłkę. Gdy technologia ID nie jest używana, wskaźnik pomiaru odległości rzeczywistej jasno sygnalizuje, że mierzona jest odległość rzeczywista. Zielona lampka LED³ na przodzie dalmierza COOLSHOT PRO STABILIZED miga, informując obserwatorów, że funkcja ta jest wyłączona.

BŁYSKAWICZNY POMIAR ODLEGŁOŚCI DZIĘKI FUNKCJI HYPER READ

Kolejną innowacją dalmierza COOLSHOT PRO STABILIZED, która zapewnia przewagę w grze, jest szybkość wyświetlania wyniku pomiaru – w zaledwie ok. 0,3 sekundy, czyli najszybciej spośród wszystkich ręcznych dalmierzy laserowych z funkcją HYPER READ firmy Nikon. Specjalny algorytm opracowany przez firmę Nikon zapewnia superszybki i stabilny odczyt niezależnie od odległości do celu, w szerokim zakresie pomiaru od 7,5 do 1090 m.⁴ Dzięki błyskawicznemu zmierzeniu odległości możesz precyzyjniej uderzać piłkę i łatwo przystosować się do nieznanego pola.

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ OPTYKI

Wysoka jakość optyki to standard w sprzęcie firmy Nikon, a dalmierz COOLSHOT PRO STABILIZED nie jest tu wyjątkiem. Pokryty wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi, wysokiej jakości monokular o 6-krotnym powiększeniu zapewnia jasny, wyraźny obraz. Cel jest zawsze wyraźnie widoczny, dzięki czemu wiesz, że odległość została zmierzona precyzyjnie – wystarczy odpowiednio dostosować strategię.

¹ Na podstawie standardów pomiarowych firmy Nikon.
² Pomiar pojedynczy: podczas pomiaru zachodzących na siebie obiektów, gdy wyświetlana jest odległość do najbliższego obiektu, pojawia się oznaczenie LOCKED ON. Pomiar ciągły: gdy wyświetlana wartość dotyczy bliższego obiektu, pojawia się oznaczenie LOCKED ON.
³ Wskaźnik pomiaru odległości rzeczywistej można w każdej chwili wyłączyć.
⁴ Osiągi dalmierza wyszczególnione w danych technicznych mogą nie zostać osiągnięte w zależności od kształtu celu, tekstury i rodzaju powierzchni oraz/lub warunków pogodowych.

Dane techniczne

Zakres pomiaru (odległość rzeczywista) (m) 7,5–915
Wyświetlanie odległości (krok) (m) Odległość rzeczywista (góra): co 1 m, Odległość rzeczywista (dół): co 0,5 m, Odległość w poziomie/Odległość z uwzględnieniem nachylenia (dół): co 0,2 m, Wysokość (góra): co 0,2 m (poniżej 100 m), co 1 m (od 100 m)
Dokładność (odległość rzeczywista) (m) ±0,75 m (mniej niż 700 m) ±1,25 m (700 m i więcej, poniżej 1000 m) ±1,75 m (od 1000 m)
Wizjer – powiększenie (x) 6
Wizjer – średnica obiektywu (mm) 21
Wizjer – rzeczywiste pole widzenia (º) 7,5
Wizjer – średnica źrenicy wyjściowej (mm) 3,5
Wizjer – odsunięcie źrenicy wyjściowej (mm) 18,0
Wymiary (dł. x wys. x szer.) (mm) 96 x 74 x 42
Masa (bez baterii) (g) 180
Zasilanie Jedna bateria litowa CR2 (DC 3 V), automatyczne wyłączanie zasilania (po ok. 8 s bez pracy)
Klasa lasera IEC60825-1: Klasa 1M/Produkt laserowy, FDA/21 CFR część 1040.10: Produkt laserowy klasy I
Kompatybilność elektromagnetyczna FCC rozdział 15, podrozdział B, klasa B, UE: zgodność z normami EMC, AS/NZS, VCCI klasy B, CU TR 020
Środowisko RoHS, WEEE
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl