Tel: 227510664 / 504082524 *zawsze otwarte
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Sposoby płatności

 

Sposoby płatności

 

Płatność gotówką - w siedzibie firmy - ul. Wiślana 44, , 05-092 Łomianki.

 

Przedpłata na konto bankowe

numer rachunku bankowego podajemy emailem, po potwierdzeniu zamówienia i skierowaniu go do realizacji.

Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut

 

Nasz numer rachunku bankowego:

 

     Mbank 22 1140 2017 0000 4202 0764 7540

 

 

 

 

Za pobraniem - płatność gotówką

Płatność w momencie odbioru przesyłki. Pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie. Towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki.

 

Sprzedaż na raty

 


 

Oferujemy zakup na raty w banku Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole (Lukas Finanse).

 

Sprzedaż leasingowa

oferujemy zakup w leasingu w LeaseLink oraz PKO Leasing

 

Płatność kartą płatniczą - w siedzibie firmy.

W naszym sklepie stacjonarnym można dokonać płatności za pośrednictwem karty kredytowej/płatniczej przy użyciu standardowego terminala. Nie są obsługiwane karty DINERS CLUB, JCB i American Express z uwagi na bardzo wysokie prowizje jakimi nasz sklep obciążany jest przy płatności tymi kartami.

UWAGA: Z uwagi na prowizję bankową i niskie ceny oferowane przez nasz sklep, przy płatności kartą płatniczą doliczamy opłatę w wysokości 0,6 % wartości zamówienia.

Płatność kartą płatniczą - online

 

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl) 

Szybki przelew online ( autoryzacja przez stronę www )

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez: Przelewy24

UWAGA: Z uwagi na prowizję bankową i niskie ceny oferowane przez nasz sklep, przy płatności online doliczamy opłatę w wysokości 1,3 % wartości zamówienia.

 

 

 
Bezpieczeństwo
 
Serwis Przelewy24 oraz Blue Media S.A.  zapewnia swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji.
 
 
Paymen Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS)
 

Standard bezpieczeństwa danych w branży płatniczej opracowany w oparciu o najlepsze praktyki. Standard PCI/DSS dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności.
 
Certyfikat gwarantuje spełnianie przez Przelewy24 standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB.

Thawte - Certyfikat SSL


Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.
 
W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL EV (Extended Validation) - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.


McAfee Secure
 
 
McAfee to międzynarodowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego. Technologia ta chroni ponad 400 000 witryn. Firma McAfee także świadczy usługi certyfikacyjne PCI - w ramach spełniania wymogów VISA, MasterCard - na rzecz sklepów internetowych w ponad siedemdziesięciu krajach.
 
Produkty McAfee dla użytkowników indywidualnych obejmują światowej klasy rozwiązania dostępne w sprzedaży detalicznej i w trybie online, przeznaczone do ochrony, zabezpieczania i optymalizacji komputerów klientów indywidualnych.
 
 
 Zwrot wpłat

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Termin płatności:
 
W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.
 
W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl